O nás

Kdo jsme?

Naše společnost Z – CONSULT s.r.o. se zabývá komplexní správou bytových domů, bytů a nebytových prostor zahrnující technickou správu, ekonomickou správu a vedení účetnictví pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva a další související činnosti.

Společnost vychází ze zkušeností s technickou a ekonomickou činností získaných praxí v oblasti správy budov a působením ve výboru společenství vlastníků. Velký přínos má i předchozí činnost zakladatelky, která má jako odborník v oboru dlouholeté zkušenosti s vedením účetnictví,  dřívějším působením na finančním úřadě, s publikační a výukovou činností a vedením prací studentů vysokých škol zaměřených na problematiku společenství vlastníků jednotek.

Naše „rodinné prostředí malé firmy“ Vám poskytne výhodu individuálního přístupu.

K vedení komplexní evidence správy nemovitostí užíváme software SSB2000.


Proč si vybrat nás?

  • Osobní  přístup – Naše služby jsou založeny na individuálním a odpovědném přístupu k Vám jako zákazníkovi. Vždy se přizpůsobíme Vašim potřebám.
  • Aktivní správa  – Udržujeme si aktuální přehled o stavu nemovitosti a navrhujeme způsoby řešení zjištěných nedostatků. Vedeme evidenci umožňující získat vždy aktuální přehled o hospodaření domu.
  • Nezávislost na dodavatelích – Máte  vždy kontrolu nad výběrem dodavatelů. Schvalujete rozsah objednávaných služeb i výběr dodavatele.

          Máme zkušenosti se správou nemovitostí v Brně.

          Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

          Nezávazná schůzka u Vás v domě  – kontaktujte nás


 

Sjednejte si informativní schůzku u Vás v domě. Rádi s Vámi probereme požadavky a potřeby Vašeho domu a další dotazy související se správou nemovitosti.

 Rychlé kontakty pro objednání termínu schůzky u Vás v domě:

  • E-mail:     z-consult@email.cz
  • Tel.:          604 371 173  a  604 692 609

 

Kam dále: Ceník, Služby